SERVISDELAR, 2 delar, Ackermann & Fritze, porslin, 1900-tal.

3618192. SERVISDELAR, 2 delar, Ackermann & Fritze, porslin, 1900-tal.

1 st sockerskål med lock, diameter ca 10 cm, höjd ca 9.5 cm.
1 st gräddkanna, höjd ca 12 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213