THOMAS FREDERICK COLLIER (BRITTISK, 1825-1885).

3618110. THOMAS FREDERICK COLLIER (BRITTISK, 1825-1885).

Stilleben av blommor och fågelbo
signerad och daterad 1873' (nere till höger), akvarell
38 x 26 cm.

blekning och missfärgning, men generellt bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 26 cm.

Antal besök: 190