RING, 18K guld, röd sten.

RING, 18K guld, röd sten.
3617972. RING, 18K guld, röd sten.

Ring i 18K guld med en slipad röd sten
Stämplad AWA, kattfot, 18K, O6
Ringstorlek 18,5 mm
Vikt 2,83 gram.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek 18,5 mm
Vikt 2,83 gram.

Bruksspår.

Antal besök: 376