Ring i 18K guld med en slipad röd sten
Stämplad AWA, kattfot, 18K, O6
Ringstorlek 18,5 mm
Vikt 2,83 gram.
Bruksspår.
Ringstorlek 18,5 mm
Vikt 2,83 gram.
Bruksspår.