LAVOAR, 1900-talet.

LAVOAR, 1900-talet.
3617897. LAVOAR, 1900-talet.

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 65 cm
Djup ca 46 cm.

repor, märken, nött, bakstycke saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3617897. LAVOAR, 1900-talet.

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 65 cm
Djup ca 46 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 318