CAFÉBORD, gjutjärn, 1900-2000-talet.

361775. CAFÉBORD, gjutjärn, 1900-2000-talet.

Höjd, 70 cm
Diameter 70 cm
Skiva av stenmosaik.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 70 cm
Diameter 70 cm
Skiva av stenmosaik.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 024