REKLAMSKYLT, Coca Cola, aluminium, 1900-talets andra hälft.

361744. REKLAMSKYLT, Coca Cola, aluminium, 1900-talets andra hälft.

Tryckt dekor. Ovalformad.
35 x 70 cm.

Bruksslitage, fläckar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt dekor. Ovalformad.
35 x 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 769