LUFTGEVÄR, Modell QB 78, 2000-tal.

3617197. LUFTGEVÄR, Modell QB 78, 2000-tal.

Längd 100 cm. Stoppat fodral medföljer.

Ej funktionstestat. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761