KOPPARKITTEL på tre ben, 1900-tal.

361692. KOPPARKITTEL på tre ben, 1900-tal.

Höjd ca 45 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage.
Ärgad insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage.
Ärgad insida.

Antal besök: 6 095