LAVOAR, 1900-talet.

LAVOAR, 1900-talet.
3616865. LAVOAR, 1900-talet.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 57 cm
Djup ca 43 cm.

repor, märken, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!
3616865. LAVOAR, 1900-talet.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 57 cm
Djup ca 43 cm.

repor, märken, nött.

Antal besök: 254