KOFFERTAR, 2 st, 1900-tal.

KOFFERTAR, 2 st, 1900-tal.
361679. KOFFERTAR, 2 st, 1900-tal.

Längd 100 resp. 81 cm.

Slitage, repor och märken, smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 resp. 81 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 783