ILO MOTOR FÖR UNDERVISNING, 1900-talets mitt.

3616726. ILO MOTOR FÖR UNDERVISNING, 1900-talets mitt.

Motor på stativ, tillverkad i undervisningssyfte för att visa funktioner i genomskärelse
mått med stativ ca 45x33x40cm.

kan ej garanteras att allt är komplett
rost och bruksslitage.

Tema

Monica och Tosse Wallins samling

Gör en kostnadsfri värdering!

rost och bruksslitage.

Tema

Antal besök: 811