VAS, silver, Gustaf Janson, C.G. Hallberg, Stockholm, 1957. Vikt 305 gram.

361648. VAS, silver, Gustaf Janson, C.G. Hallberg, Stockholm, 1957. Vikt 305 gram.

Rektangulär form, förgylld insida. Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, gravyr i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 087