BIRGER HJELM. Skogslandskap med ängsbollar, olja på pannå, signerad.

361633. BIRGER HJELM. Skogslandskap med ängsbollar, olja på pannå, signerad.

61x72 cm

Birger Hjelm (1901-1979).

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

61x72 cm

Birger Hjelm (1901-1979).

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 571