TAKLAMPA, Art Deco, 1920/30-tal, höjd ca. 45 cm.

361592. TAKLAMPA, Art Deco, 1920/30-tal, höjd ca. 45 cm.

Trä och krom. 4 ljusarmar. Glaskupor.

2+2 olika kupor. Bruksslitage. Fransring, lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 091