VÄGGRELIEF, glas, signerad, John Käll, Elme glasbruk.

361579. VÄGGRELIEF, glas, signerad, John Käll, Elme glasbruk.

Längd 35,5 cm
Bredd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35,5 cm
Bredd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 10 657