PARTI DIVERSE, 8 delar, 1900-tal.

36156. PARTI DIVERSE, 8 delar, 1900-tal.

Bestående av: bla. figurin, koppar (varav en med meissenliknande märke), figurin B&G m.m. Högsta höjd 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 561