HARALD ÖSTERGREN. För Upsala-Ekeby. Vas, 1947-48.

3615293. HARALD ÖSTERGREN. För Upsala-Ekeby. Vas, 1947-48.

Celadonglaserat keramik. Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage. Glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Glasyrnagg.

Antal besök: 452