LAVOAR, 1800-talets slut.

LAVOAR, 1800-talets slut.
3614887. LAVOAR, 1800-talets slut.

Lavoar med valnötsfaner, lock samt invändig hylla med två lådor.
ca 59 x 46 cm höjd ca 86 cm.

åldersrelaterat slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 59 x 46 cm höjd ca 86 cm.

åldersrelaterat slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 291