KONTORSSTOL, snurrstol, trä, järnskruv, 18-/1900-tal.

361424. KONTORSSTOL, snurrstol, trä, järnskruv, 18-/1900-tal.

Höjd nedskruvad 93 cm.
Bredd 60 cm.
Djup 60 cm.

Instabil i renoveringsbehov.
Patina / slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd nedskruvad 93 cm.
Bredd 60 cm.
Djup 60 cm.

Instabil i renoveringsbehov.
Patina / slitage och fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 207