SLÄPKÄRRA, Tranesläp, 1990-tal.

3614249. SLÄPKÄRRA, Tranesläp, 1990-tal.

"Trane-Släpet I NLF 750".
Registreringsnummer OBP365.
Årsmodell 1990.
Senast besiktigad 2019-03-21.
Bredd 182 cm.
Längd 390 cm, lastutrymmets längd 251 cm.
Säljes för dödsbo.

Körförbud pga utebliven kontrollbesiktning.
Bruks / väderrelaterat slitage.
Rost, fläckar, märken.
Murket trä.
Delar till vänster skyltbelysning medföljer löst.
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Trane-Släpet I NLF 750".
Registreringsnummer OBP365.
Årsmodell 1990.
Senast besiktigad 2019-03-21.
Bredd 182 cm.
Säljes för dödsbo.

Rost, fläckar, märken.
Murket trä.
Ej funktionstestat.

Antal besök: 1 400