PUDERDOSA & TABLETTASK, Silver.

3614129. PUDERDOSA & TABLETTASK, Silver.

Puderdosa diameter 7,2 cm
Stämplad E&EC, kattfot, S, C9

Tablettask diameter 3,8 cm
Stämplad 830S, kattfot, S

Vikt 72 gram.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Puderdosa diameter 7,2 cm
Stämplad E&EC, kattfot, S, C9

Tablettask diameter 3,8 cm
Stämplad 830S, kattfot, S

Vikt 72 gram.

Bruksspår.

Antal besök: 291