Puderdosa diameter 7,2 cm
Stämplad E&EC, kattfot, S, C9
Tablettask diameter 3,8 cm
Stämplad 830S, kattfot, S
Vikt 72 gram.
Bruksspår.
Puderdosa diameter 7,2 cm
Stämplad E&EC, kattfot, S, C9
Tablettask diameter 3,8 cm
Stämplad 830S, kattfot, S
Vikt 72 gram.
Bruksspår.