HALLMÖBEL, med spegel, 1960-tal.

36141. HALLMÖBEL, med spegel, 1960-tal.

Spegelns mått 96 x 45, bordets höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 948