HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talet andra hälft.

361396. HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talet andra hälft.

Bredd 71cm
Djup 46 cm
Höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 71cm
Djup 46 cm
Höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 755