STOLAR, ett par, samt PELARBORD, 1900-tal.

361393. STOLAR, ett par, samt PELARBORD, 1900-tal.

Stolens höjd 92 cm
Bordets diameter 47 cm
Bordets höjd 77 cm.

Bruksslitage
Senare sits på stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolens höjd 92 cm
Bordets diameter 47 cm
Bordets höjd 77 cm.

Bruksslitage
Senare sits på stolarna.

Antal besök: 523