MANSCHETTKNAPPAR, silver, Owe Johansson, 1977.

361356. MANSCHETTKNAPPAR, silver, Owe Johansson, 1977.

Signerade. Bredd 40 mm. Vikt 25,9 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 359