TAKARMATUR, GLAS,1940-50-tal.

TAKARMATUR, GLAS,1940-50-tal.
36133. TAKARMATUR, GLAS,1940-50-tal.

12 gjutna glaslöv,invändigt 3 ljuspunkter.Diameter 44 höjd 60 cm.

Visas /fraktas demonterad.(Löven är numrerade).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 197