SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

361327. SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 53, bredd 53, höjd 63,5 cm.

Bordsskivan med slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 959