WIWEN NILSSON. Stämpel, Sterling silver.

3613244. WIWEN NILSSON. Stämpel, Sterling silver.

Dosa med stämpel i sterling silver
Stämplad Wiwen Nilsson, Sterling, AN, kattfot, S, I9, Lund, Sweden
Mått 3,8x1,65 cm.

Bruksspår, graverad
Saknar bläck.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 3,8x1,65 cm.

Bruksspår, graverad
Saknar bläck.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 872