WIWEN NILSSON. Brosch, Sterling silver.

3613142. WIWEN NILSSON. Brosch, Sterling silver.

Längd 4,3 cm
Stämplad Wiwen, Sterling, Sweden, AN, Lund, kattfot, S, T9, N:r L 47.

Bruksspår.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4,3 cm

Bruksspår.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 1 138