PIERRE BOSCO. "La Ville au bord de l´eaux", olja på duk. Signerad.

361265. PIERRE BOSCO. "La Ville au bord de l´eaux", olja på duk. Signerad.

54 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 72 cm.

Antal besök: 1 492