BRICKOR, 2 st. metall, 18/1900-tal.

361253. BRICKOR, 2 st. metall, 18/1900-tal.

Längd ca. 59.5 cm. Dekor m,ed eklöv och ekollon.

Bruksslitage/repor/färbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 519