ALBERT GALAIN (19/1900-TAL).

ALBERT GALAIN (19/1900-TAL).
3612517. ALBERT GALAIN (19/1900-TAL).

”Par av interiörscener”
signerad till marginal (nere till höger), färgtryck
oramad, 50 x 38cm tillsammans med ytterligare en gravyr av en annan konstnär (3).

generellt bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Par av interiörscener”

generellt bra skick.

Antal besök: 200