LEIF MANNERSTRÖM, salt/pepparkvarnar samt kokbok.

3612122. LEIF MANNERSTRÖM, salt/pepparkvarnar samt kokbok.

Kokbok "Leifs mat"
2 pepparkvarnar
Salt/pepparkvarn.

Skador på förpackningar
Obetydligt slitage på föremål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kokbok "Leifs mat"
2 pepparkvarnar
Salt/pepparkvarn.

Skador på förpackningar

Antal besök: 754