VÄGGTELEFON, trä och bakelit, 1900-talets första hälft.

361211. VÄGGTELEFON, trä och bakelit, 1900-talets första hälft.

Höjd 59 cm.

Slitage, slagmärken, senare bakelittelefon, vev saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Antal besök: 1 750