FÅTÖLJ, ur "Contour"-serien, Alf Svensson, Ljungs industrier, 1900-talets andra hälft.

361203. FÅTÖLJ, ur "Contour"-serien, Alf Svensson, Ljungs industrier, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. Betsat lövträ. Löst stoppad sits och rygg.

Bruksslitage, lös skruv, klädsel med fläckar. Ett beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 688