LEIF MANNERSTRÖM, köksföremål i presentförpackningar, 4 set.

3612019. LEIF MANNERSTRÖM, köksföremål i presentförpackningar, 4 set.

Grillbestick 8 delar samt kokbok
Vinöppnare samt dekantering
Pepparkvarn samt rivjärn
Marinadset.

Lock saknas till besticklåda
Skador på förpackningar
Obetydligt slitage på föremål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinöppnare samt dekantering
Pepparkvarn samt rivjärn
Marinadset.

Lock saknas till besticklåda
Skador på förpackningar

Antal besök: 947