MATSERVIS, 38 delar, Hackefors, 1900-talets mitt.

361186. MATSERVIS, 38 delar, Hackefors, 1900-talets mitt.

12 djupa tallrikar
12 assietter
8 mattallrikar
2 skålar
2 små uppläggningsfat
1 stort uppläggningsfat
Såsskål.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 djupa tallrikar
12 assietter
8 mattallrikar
2 skålar
2 små uppläggningsfat
1 stort uppläggningsfat
Såsskål.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 223