VAS, porslin, "Reptil", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

361128. VAS, porslin, "Reptil", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd 30 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 243