TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

361080. TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

Vitmetall,
U.S.S John Paul Jones DDG-32,
Presented by Commanding officer
U.S.S Brunswick ATS-3
Svärtad metall,
U.S.S Rodney M. Davis FFG-60
Koppar i fodral,
U.S.S Cape Cod AD-43
Vitmetall, slim, i förpackning
U.S.S Cook FF-1083.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmetall,
U.S.S John Paul Jones DDG-32,
U.S.S Brunswick ATS-3
Svärtad metall,
U.S.S Rodney M. Davis FFG-60
Koppar i fodral,
U.S.S Cape Cod AD-43
U.S.S Cook FF-1083.

Bruksskick.

Antal besök: 970