SMEG. kylskåp, 2000-talet.

SMEG. kylskåp, 2000-talet.
3610681. SMEG. kylskåp, 2000-talet.

SMEG, kylskåp, 2000-tal, metall, glas.

Mått ca.: h 95 cm, b 54 cm, djup 59 cm.

Åldersanpassat skick, repor och gnidning Arbetades under katalogisering. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Forumstraße 12
41468 Neuss
Tyskland

Placering
Showroom
Antal besök: 466