NATHALIE LEVI. Stilleben med blomvas och ljusstake, olja på duk, signerad N Levi.

361066. NATHALIE LEVI. Stilleben med blomvas och ljusstake, olja på duk, signerad N Levi.

61x50 cm
Nathalie Levi 1914-1995.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x50 cm
Nathalie Levi 1914-1995.

Antal besök: 2 147