SKÅP, 1700-TALETS EK.

SKÅP, 1700-TALETS EK.
3610411. SKÅP, 1700-TALETS EK.

den panelade dörren som omsluter en enda hylla och öppen rygg, 63 cm hög x 72 cm bred x 41 cm djup, tillsammans med en 1800-talsmålad tallkista med järnsidohandtag, 49 cm hög x 64 cm bred x 47 cm djup
* Tidigare egendom för samlaren Alex Wilson.

Skåp - ingen rygg, allmänt ytslitage.
Bröst - splittringar och allmänt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 251