ANDERS HELLSTEN. TAVLA. Signerad Hellsten 1960 Örebro. Gamla Stan.

3610389. ANDERS HELLSTEN. TAVLA. Signerad Hellsten 1960 Örebro. Gamla Stan.

Rammått: 41x35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 41x35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 253