KARAFF, glas och silver, art deco, Fabriksaktiebolaget Kronsilver, 1937.

361033. KARAFF, glas och silver, art deco, Fabriksaktiebolaget Kronsilver, 1937.

Höjd 29 cm.

Monogramgravyr, smärre nagg och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Antal besök: 649