JORDI MERCADÉ. Kustutsikt.

JORDI MERCADÉ. Kustutsikt.
3610278. JORDI MERCADÉ. Kustutsikt.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad.
24x35 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
24x35 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besök: 173