MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, 1900-tal.

361010. MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, 1900-tal.

Etikettmärkt, längd ca 67 cm.

Slitage, obetydliga repor, plektrumskydd med slitage/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, längd ca 67 cm.

Antal besök: 961