MYNT, brons, Vatikanen, 1700-tal.

360963. MYNT, brons, Vatikanen, 1700-tal.

Motiv med kardinal Ulysse de Gossadin. Diameter 5,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 998