HALSBAND, sterling silver, Guldfynd Sverige AB.

3609574. HALSBAND, sterling silver, Guldfynd Sverige AB.

Doserade halsband, stämplade GHA 925. Längd 45,5 cm. Vikt 37 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 374