SKRIVBORD, trä, 5-lådor, 18-/1900-tal.

360957. SKRIVBORD, trä, 5-lådor, 18-/1900-tal.

Bordsskivan övertäckt med grön plast.
Nyckelskyltar av läder.
Blindlådfronter på motsatt sida.
Höjd 77 cm.
Längd 121 cm.
Bredd 65 cm.

Slitage och solblekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckelskyltar av läder.
Höjd 77 cm.
Längd 121 cm.
Bredd 65 cm.

Slitage och solblekt.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 252