VITRINSKÅP, Senbarockstil 1960-tal.

36093. VITRINSKÅP, Senbarockstil 1960-tal.

Valnöt,av Åmells tillverkning. Längd 107,bredd 40, höjd 195 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 278